Pakkumised

Teenused

Lihtteenus

Omafinantseering: 0-100% summast(vastavalt kokkuleppele).

Kirjeldus: Teostame teie poolt leitud sõidukile ja selle müüjale taustakontrolli, organiseerime sõiduki transpordi Teie poolt valitud kohta Eestis, anname sõiduki üle kogu vajaliku dokumentatsiooniga Eestis registreerimiseks.

Antud teenuse puhul ei vastuta EstCar OÜ puuduste eest, mis sõidukil peale teiepoolset kasutuselevõttu võivad esineda.

Lisatasu eest: Sõiduki sise- ja välipuhastus, registreerimiseelne kontroll, sõiduki registreerimine, hooldus, tehnoülevaatus.

Sõiduki kättetoimetamise aeg tellimise hetkest: 7-14 päeva.

Kontrollitud sõiduk

Omafinantseering: 0-100% summast(vastavalt kokkuleppele).

Kirjeldus: Leiame teie kriteeriumitele vastava sõiduki (sobib ka ise euroopa portaalist valitud sõiduk), teostame teie poolt valitud sõidukile ja selle müüjale taustakontrolli, teostame sõiduki tehnilise seisukorra kontrolli sõiduki asukohariigis ja teavitame teid juhul, kui esineb puudusi, räägime müüjaga läbi hinnas ja leiame kompromissi müüja ja Teie kui ostja vahel, transpordime sõiduki teie poolt valitud kohta Eestis. Sõidutesti, vältimaks varjatud vigade esinemist esmakasutusel, puhastame sõiduki nii seest kui väljast, teostame registreerimiseelse kontrolli Maanteeametis, anname sõiduki üle koos vajalike dokumentidega Eestis registreerimiseks.

Antud teenuse puhul ei vastuta EstCar OÜ puuduste eest, mis sõidukil peale teiepoolset kasutuselevõttu võivad esineda.

Lisatasu eest: Sõiduki registreerimine, tehnoülevaatus,hooldus, garantii.

Sõiduki kättetoimetamise aeg tellimise hetkest: 7-14 päeva.

VIP teenus

Omafinantseering: 0-100% summast(vastavalt kokkuleppele).

Kirjeldus: Leiame teie kriteeriumitele vastava sõiduki, teostame teie poolt valitud sõidukile ja selle müüjale taustakontrolli, teostame sõiduki tehnilise seisukorra kontrolli sõiduki asukohariigis, transpordime sõiduki Eestisse, puhastame sõiduki nii seest kui väljast, teostame registreerimiseelse kontrolli Maanteeametis, teostame tehnokontrolli ja soovi korral hoolduse, registreerime sõiduki teie nimel Maanteeametis, anname üle tehniliselt korras ja kasutusvalmis sõiduki.

Lisatasu eest: garantii.

Sõiduki kättetoimetamise aeg tellimise hetkest: 7-14 päeva.

Liisingu sõiduk

Omafinantseering: 10% summast ettemaksuna, 90% liisinglepingu alusel pangalt või muult finantseerijalt (vastavalt kokkuleppele).

Kirjeldus: Leiame teie kriteeriumitele vastava sõiduki, teostame teie poolt välja valitud sõidukile ja selle müüjale taustakontrolli, teostame sõiduki tehnilise seisukorra kontrolli sõiduki asukohariigis ja teavitame teid juhul, kui esineb leitud puudusi, koostame pakkumise liisinguandja jaoks, mille kinnitamise järel transpordime sõiduki Eestisse, puhastame sõiduki nii seest kui väljast, teostame registreerimiseelse kontrolli Maanteeametis, hindamisakti liisingandja jaoks, registreerime sõiduki Maanteeametis liisingfirma nimel, anname üle tehniliselt korras ja kasutusvalmis sõiduki, peale liisinglepingu allkirjastamist ja sõiduki registreerimist.

Lisatasu eest: hooldus, garantii.

Sõiduki kättetoimetamise aeg tellimise hetkest: 7-21 päeva.

Valuveljed

Omafinantseering: 50% summast ettemaksuna, 50% tehingu lõppedes (vastavalt kokkuleppele).

Kirjeldus: Leiame teile sobivad valuveljed piltide ja/või info alusel (vajadusel koos või ilma rehvideta), teostame visuaalse seisukorra kontrolli valuvelgede asukohas ja teavitame teid juhul, kui esineb leitud puudusi, transpordime valuveljed Eestisse, anname üle pestud ja tellimusele vastavad valuveljed.

Lisatasu eest: rehvid, rehvitööd, paigaldus.

Valuvelgede kättetoimetamise aeg tellimise hetkest: 7-21 päeva.

Muud teenused

Tehnoülevaatus: 80€

Sõiduki registreerimine Maanteeametis: 250€

Registreerimiseelne kontroll Maanteeametis: Sõiduki tellijale tasuta.

Sise- ja välispesu: kokkuleppel, sõltuvalt sõiduki seisukorrast.

Hooldus-, värvi- ja remonditööd: kokkuleppel, sõltuvalt tööde hulgast.

*Lõplik hind sõltub nii sõidukist kui sõiduki asukohast, küsi meilt turu parimat pakkumist!

Meist

Ettevõte EstCar OÜ on loodud 2014. aastal ja on varuosade hulgimüügiga tegeleva ettevõtte EstPart OÜ järeltulija (mis alustas tegevust 2011. aastal).

Algselt tegeles EstCar OÜ sõidu- ja pakiautode varuosade müügi, keretööde ja remondi ning hooldusega Tartu linnas. Kuna mõlema ettevõtte kõrvaltegevus oli sõidukite vahendus Saksamaalt seoses tiheda seotusega Saksamaaga, siis tänaseks on sellest tänu nõudlusele välja kasvanud meie põhitegevus. 2016 a. augustis tõime äritegevuse kasvu ja kliendibaasi tõttu oma tegevuse üle Tallinna linna. Seoses sellega on keretööde ja remondiga tegelev Tartu osakond ettevõttest müüdud ja tegutseb uue nime ning omaniku käe all.

Tänaseks on meil üle 350 rahuloleva kliendi sõidukite vallas nii eraisikute kui ettevõtete näol. 2015 a. kevadel lisandunud kasutatud valuvelgede vahendusest euroopast omame samuti märkimisväärset kliendibaasi.

Meie peamine eesmärk on kliendi rahulolu ja soovitust alati parema teenuse ja toote pakkumine. Parim tasu osutatud teenuse eest on rahulolev klient ja positiivne tagasiside, teadaolevalt pole võimalik leida avalikust meediast midagi negatiivset meie kohta.