Pakkumised

Teenused

Lihtteenus

Finantseering: 100% summast ettemaksuna.

Kirjeldus: Teostame teie poolt leitud sõidukile ja selle müüjale taustakontrolli, organiseerime sõiduki transpordi logistikafirma kaudu teie poolt valitud kohta Eestis, anname sõiduki üle kogu vajaliku dokumentatsiooniga Eestis registreerimiseks. Antud teenuse puhul ei vastuta EstCar OÜ varjatud vigade ja puuduste eest, mis sõidukil võivad esineda. Kehtib "ostetud nagu kirjelduses" põhimõte.

Lisatasu eest: Sõiduki sise- ja välipuhastus, registreerimiseelne kontroll, sõiduki registreerimine, hooldus, tehnoülevaatus.

Sõiduki kättetoimetamise aeg tellimise hetkest: 7-14 päeva.

Teenuse hind: 200€+KM (lisanduvad sõiduki transpordikulud ja kõrvalkulud).

Kontrollitud sõiduk

Finantseering: 50% summast ettemaksuna, 50% tehingu lõppedes.

Kirjeldus: Leiame teie kriteeriumitele vastava sõiduki (sobib ka ise euroopa portaalist valitud sõiduk), teostame teie poolt valitud sõidukile ja selle müüjale taustakontrolli, teostame sõiduki tehnilise seisukorra kontrolli sõiduki asukohas ja teavitame teid juhul, kui esineb puudusi, räägime müüjaga läbi hinnas ja leiame kompromissi müüja ja teie kui ostja vahel, transpordime sõiduki teie poolt valitud kohta Eestis, kas sisi treileril või kiirema teenuse puhul mööda maad sõites(mille käigus sõiduk läbib ligikaudu 2000 km. pikkuse sõidutesti, vältimaks varjatud vigade esinemist), puhastame sõiduki nii seest kui väljast, teostame registreerimiseelse kontrolli Maanteeametis, anname sõiduki üle koos vajalike dokumentidega Eestis registreerimiseks. Antud teenuse puhul ei vastuta EstCar OÜ puuduste eest, mis sõidukil peale teiepoolset kasutuselevõttu võivad esineda.

Lisatasu eest: Sõiduki registreerimine, tehnoülevaatus,hooldus, garantii.

Sõiduki kättetoimetamise aeg tellimise hetkest: 7-14 päeva.

Teenuse hind: 300€+KM (lisanduvad sõiduki transpordikulud ja kõrvalkulud).

VIP teenus

Finantseering: 30% summast ettemaksuna, 70% tehingu lõppedes.

Kirjeldus: Leiame teie kriteeriumitele vastava sõiduki, teostame teie poolt valitud sõidukile ja selle müüjale taustakontrolli, teostame sõiduki tehnilise seisukorra kontrolli sõiduki asukohas, transpordime sõiduki Eestisse, puhastame sõiduki nii seest kui väljast, teostame registreerimiseelse kontrolli Maanteeametis, teostame tehnokontrolli ja hoolduse, registreerime sõiduki teie nimel Maanteeametis, anname üle tehniliselt korras, hoolduse läbinud ja kasutusvalmis sõiduki.

Lisatasu eest: garantii.

Sõiduki kättetoimetamise aeg tellimise hetkest: 7-14 päeva.

Teenuse hind: 500€+KM (lisanduvad sõiduki transpordi- , hoolduse- ja muud kõrvalkulud).

Liisingauto

Finantseering: 10% summast ettemaksuna, 90% liisinglepingu alusel pangalt või muult finantseerijalt.

Kirjeldus: Leiame teie kriteeriumitele vastava sõiduki, teostame teie poolt välja valitud sõidukile ja selle müüjale taustakontrolli, teostame sõiduki tehnilise seisukorra kontrolli sõiduki asukohas ja teavitame teid juhul, kui esineb leitud puudusi, transpordime sõiduki Eestisse, puhastame sõiduki nii seest kui väljast, teostame registreerimiseelse kontrolli Maanteeametis, registreerime sõiduki Maanteeametis, anname üle tehniliselt korras, hoolduse läbinud ja kasutusvalmis sõiduki, peale liisinglepingu allkirjastamist.

Lisatasu eest: hooldus, garantii.

Sõiduki kättetoimetamise aeg tellimise hetkest: 7-28 päeva.

Teenuse hind: 800€+KM (lisanduvad sõiduki transpordi-, hoolduse- ja muud kõrvalkulud).

Valuveljed

Finantseering: 50% summast ettemaksuna, 50% tehingu lõppedes.

Kirjeldus: Leiame teile sobivad valuveljed piltide ja/või info alusel (vajadusel koos või ilma rehvideta), teostame visuaalse seisukorra kontrolli valuvelgede asukohas ja teavitame teid juhul, kui esineb leitud puudusi, transpordime valuveljed Eestisse, anname üle pestud ja tellimusele vastavad valuveljed.

Lisatasu eest: rehvid, rehvitööd, paigaldus.

Valuvelgede kättetoimetamise aeg tellimise hetkest: 14-28 päeva.

Teenuse hind: 25-150€+KM (sõltuvalt valuvegede hulgast, asukohast ja suurusest).

Muud teenused

Tehnoülevaatus: 40€

Sõiduki registreerimine Maanteeametis: 200€

Värvitööd: kokkuleppel, sõltuvalt tööde hulgast.

Registreerimiseelne kontroll Maanteeametis: 20€

Sise- ja välispesu: kokkuleppel, sõltuvalt auto seisukorrast.

Hooldus- ja remonditööd: kokkuleppel, sõltuvalt tööde hulgast.

Garantii 1 aasta: 300€+km (ainult sõidukitele vanuses kuni 5a. ja/või odomeetri näit kuni 150 000 km.)Meist

Ettevõte EstCar OÜ on loodud 2014. aastal ja on varuosade hulgimüügiga tegeleva ettevõtte EstPart OÜ järeltulija (mis alustas tegutsemist 2011. aastal).

Algselt tegeles ettevõte EstCar sõidu- ja pakiautode varuosade müügi, keretööde ja remondi ning hooldusega Tartu linnas. Kuna mõlema ettevõtte passiivne kõrvaltegevus oli sõidukite vahendus Saksamaalt seoses tiheda seotusega Saksamaaga, siis tänaseks on sellest tänu nõudlusele välja kasvanud meie põhitegevus. 2016 a. augusti kuust tõime oma tegevuse üle Tallinnasse. Seoses sellega keretööde ja remondiga tegelev Tartu osakond ettevõttest on müüdud ja tegutseb uue omaniku käe all.

Tänaseks on meil üle 180 rahuloleva kliendi sõidukite vallas nii eraisikute kui ettevõtete näol. 2015 a. kevadel lisandunud kasutatud valuvelgede vahendusest Saksamaalt omame üle 100 teenust kiitnud püsikliendi.

Meie peamine eesmärk on kliendi rahulolu ja soovitust parema teenuse ja toote pakkumine. Parim tasu osutatud teenuse eest on rahulolev klient ja positiivne tagasiside.