Sõidukid Eestis:

Otsite uut sõidukit? Eestis ei leidu sobivat?

Asute õiges kohas. Turu parima hinna ning personaalse teenindusega jõuab Teie uus sõiduk Eestisse meie abiga!

Teenuste pakette vaadake siit.

Tarnitud sõidukid vastavalt kliendi soovile ja tingimustele:

slide picture slide picture slide picture slide picture slide picture slide picture slide picture slide picture slide picture slide picture slide picture slide picture slide picture slide picture slide picture slide picture slide picture slide picture slide picture slide picture slide picture slide picture slide picture slide picture

Lisainfo

Pakume erinevaid pakette alates auto lihttranspordist kuni "võtmed kätte" lahenduseni. Meie koostööpartneriteks on pikaajalise sõidukite müügikogemusega ettevõtted ja oksjonikeskkonnad Saksamaal, Hollandis, Belgias ja Rootsis, kust on võimalik soetada kontrollitud tehnilise ja visuaalse seisukorraga liisingule või margiesindusse tagastatud sõidukeid, samuti eraisikutelt sissemaksuks toodud vahetussõidukeid.

Alati on aga võimalik ka ise valida sõiduk Euroopa müügiportaalidest nagu "mobile.de" või "autoscout24.com" ja lasta meil organiseerida kogu ostuprotsess. Ükski sõiduk pole liiga odav ega liiga kallis, meie galerii räägib enda eest, leiame alati kliendile parima lahenduse.

Mitte alati pole kõik nii ilus kui müügipildid ja sõiduki lisainfo võib kajastada, siin tuleme mängu meie ja aitame välistada riskid, mis auto euroopast ostuga kaasnevad. Me viime ostuprotsessi läbi müüja kohalikus keeles, tänu millele ei lähe midagi tõlkes kaduma ega jää varjatuks. Sõiduki ja müüja taustakontroll on elementaarne osa mistahes kliendi poolt valitud paketi teenustest. Iga vähegi ebausaldusväärne müüja või sõiduk elimineeritakse nimekirjast, vältimaks tekkida võivaid varjatud vigu ja välistada tihti esinevaid pettusi.

Lisaks sõidukitele vahendame euroopast ka kasutatud valuvelgi, nii üksikult kui jooksudena. Kuna Eesti teedel kasutatud valuveljed vajavad tihti sirgendamist ja värvitöid siis mujal euroopa teeoludes kasutatud valuveljed on tihti uueväärsed ja väga korralike rehvimustri jääkidega ja seda kõike tellijale taskukohases hinnaklassis.

Meist

Ettevõte EstCar OÜ on loodud 2014. aastal ja on varuosade hulgimüügiga tegeleva ettevõtte EstPart OÜ järeltulija (mis alustas tegevust 2011. aastal).

Algselt tegeles EstCar OÜ sõidu- ja pakiautode varuosade müügi, keretööde ja remondi ning hooldusega Tartu linnas. Kuna mõlema ettevõtte kõrvaltegevus oli sõidukite vahendus Saksamaalt seoses tiheda seotusega Saksamaaga, siis tänaseks on sellest tänu nõudlusele välja kasvanud meie põhitegevus. 2016 a. augustis tõime äritegevuse kasvu ja kliendibaasi tõttu oma tegevuse üle Tallinna linna. Seoses sellega on keretööde ja remondiga tegelev Tartu osakond ettevõttest müüdud ja tegutseb uue nime ning omaniku käe all.

Tänaseks on meil üle 350 rahuloleva kliendi sõidukite vallas nii eraisikute kui ettevõtete näol. 2015 a. kevadel lisandunud kasutatud valuvelgede vahendusest euroopast omame samuti märkimisväärset kliendibaasi.

Meie peamine eesmärk on kliendi rahulolu ja soovitust alati parema teenuse ja toote pakkumine. Parim tasu osutatud teenuse eest on rahulolev klient ja positiivne tagasiside, teadaolevalt pole võimalik leida avalikust meediast midagi negatiivset meie kohta.