Pakkumised

Galerii

Hiljuti tarnitud sõidukid

slide picture slide picture slide picture slide picture slide picture slide picture


Meist

Ettevõte EstCar OÜ on loodud 2014. aastal ja on varuosade hulgimüügiga tegeleva ettevõtte EstPart OÜ järeltulija (mis alustas tegutsemist 2011. aastal).

Algselt tegeles ettevõte EstCar sõidu- ja pakiautode varuosade müügi, keretööde ja remondi ning hooldusega Tartu linnas. Kuna mõlema ettevõtte passiivne kõrvaltegevus oli sõidukite vahendus Saksamaalt seoses tiheda seotusega Saksamaaga, siis tänaseks on sellest tänu nõudlusele välja kasvanud meie põhitegevus. 2016 a. augusti kuust tõime oma tegevuse üle Tallinnasse. Seoses sellega keretööde ja remondiga tegelev Tartu osakond ettevõttest on müüdud ja tegutseb uue omaniku käe all.

Tänaseks on meil üle 180 rahuloleva kliendi sõidukite vallas nii eraisikute kui ettevõtete näol. 2015 a. kevadel lisandunud kasutatud valuvelgede vahendusest Saksamaalt omame üle 100 teenust kiitnud püsikliendi.

Meie peamine eesmärk on kliendi rahulolu ja soovitust parema teenuse ja toote pakkumine. Parim tasu osutatud teenuse eest on rahulolev klient ja positiivne tagasiside.