Pakkumised Eestis:

Auto müümine

Soovite uut autot soetada kuid vana on veel müümata või on Teie vana sõiduk lihtsalt üle?

Ka sellele murele on lahendus, tooge oma vana sõiduk meile ning laske meil tegeleda müügiprotsessiga. Hindamine on tasuta ja vajadusel aitame teid sõiduki müügieelse ettevalmistuse protsessiga. Organiseerime auto puhastuse, soovi korral häirivate vigade kõrvaldamise ja aitame Teie sõiduki müüa soodsa komisjoni tasu eest hetke turuhinnaga.

Kui aga soovite lihtsalt oma vanast sõidukist vabaneda, siis aitame teil selle müüa kas kokkuostjale või utiliseerida.

Meist

Ettevõte EstCar OÜ on loodud 2014. aastal ja on varuosade hulgimüügiga tegeleva ettevõtte EstPart OÜ järeltulija (mis alustas tegevust 2011. aastal).

Algselt tegeles EstCar OÜ sõidu- ja pakiautode varuosade müügi, keretööde ja remondi ning hooldusega Tartu linnas. Kuna mõlema ettevõtte kõrvaltegevus oli sõidukite vahendus Saksamaalt seoses tiheda seotusega Saksamaaga, siis tänaseks on sellest tänu nõudlusele välja kasvanud meie põhitegevus. 2016 a. augustis tõime äritegevuse kasvu ja kliendibaasi tõttu oma tegevuse üle Tallinna linna. Seoses sellega on keretööde ja remondiga tegelev Tartu osakond ettevõttest müüdud ja tegutseb uue nime ning omaniku käe all.

Tänaseks on meil üle 350 rahuloleva kliendi sõidukite vallas nii eraisikute kui ettevõtete näol. 2015 a. kevadel lisandunud kasutatud valuvelgede vahendusest euroopast omame samuti märkimisväärset kliendibaasi.

Meie peamine eesmärk on kliendi rahulolu ja soovitust alati parema teenuse ja toote pakkumine. Parim tasu osutatud teenuse eest on rahulolev klient ja positiivne tagasiside, teadaolevalt pole võimalik leida avalikust meediast midagi negatiivset meie kohta.